Sony Ericsson Xperia Neo - tapety - hry - videa

Tato část webové stránky bude sloužit především pro urputné stahovače her, různých tapet a aplikací, kterých do mobilního telefonu Sony Ericsson Xperia Neo můžeš stáhnout tisíce. Úplně dole přikládám svoji videorecenzi, díky které se na mě můžeš podívat zblízka těsně před tím, než si mě třeba objednáš a zakoupíš.

Tapety

Až si budeš pořizovat tapety přímo pro Sony Ericsson Xperia Neo, nezapomeň na rozlišení 480x854, které je při výběru tapety dost důležité. Jinak by se Ti obrázek nezobrazoval tak pěkně, což by Tě určitě zamrzelo.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Koukni sem, zde jsou tapety 480x800 ke stažení. Pokud si ani odtud nevybereš, pak zabrusli na Android Market.

Hry

Obrázek pod tímto textem je získaný z Android Marketu, odkud si stáhneš nejrůznější hry, tapety nebo aplikace vhodné přímo pro Tvůj Sony Ericsson Xperia Neo. Některé věci jsou zdarma, nejlepší z nich za nízký poplatek. Nezapomeň se kouknout (alespoň jendím okem) do diskusního fóra, kde se budou probírat a hodnotit nejlepší hry, aplikace, widgety a podobně.

hry

Videa

Ve spodní části této sekce se spolu podíváme na moji povedenou video recenzi, kterou pro Tebe připravili chlapi z mobilenet.cz a pokud máš pár minut čas, podívej se na mě zblízka. Třeba Tě tato recenze přesvědčí o koupi či nekoupi mobilního telefonu Sony Ericsson Xperia Neo. Pokud budeš potřebovat dodatečné informace, ozvi se do diskusního fóra, rád Ti se vším poradím. Navíc tam určitě narazíš na hry ke stažení zdarma, tapety, schémata a oblíbené aplikace pro Sony Ericsson Xperia Neo.