Sony Ericsson Xperia Neo - moje výhody a nevýhody

Přestože mám nesčetně výhod, samozřejmě disponuji (k mé smůle) i nějakými nevýhodami, které jsem povinen, ač nerad, uvést. Další plusy a mínusy Sony Ericssonu Xperia Neo najdeš v diskusním fóru, kde se můžeš (slušně!) vyjádřit a napsat, co máš na srdci. Pokud Ti telefon nevyhovuje, pokoukni po mých kamarádech – vypsal jsem je vpravo dole. Třeba Tě některý z nich uchvátí víc.

Výhody

hd ready Pracovat uvnitř mě bude svižný 1 GHz procesor, podporující 512 MB paměti RAM. Informační diodu mám umístěnou na boku telefonu, takže budeš i při neaktivním displeji vědět, zda-li Ti někdo volal nebo psal. Hudbu přehrávám díky příjemně udělanému hudebnímu přehrávači s ekvalizérem, nabízím moderní design a pevné (leč plastové) nevrzající zpracování. Díky rozumnému displeji o úhlopříčce 3,7‘‘ se držím příjemně, navíc nepotřebuješ druhou ruku, abys mě ovládal. Prsty dosáhneš na celou obrazovku, což u některých větších displejů není možné. 8,1 MPx fotoaparát s možností nahrávání HD videa, HDMI konektor. Slušná výbavička, že?

Nevýhody

baterka Jdu na to, uvedu tedy své mínusy, které samozřejmě mám, protože nikdo není dokonalý. A to platí u mobilních telefonů dvojnásob, protože co je pro někoho výhoda, pro druhého je to nevýhoda. Podle mého názoru je škoda, že nemůžu předinstalované aplikace odinstalovat (lze pouze přes root), taky je docela špatné, že nemůžu vypnout senzor pro automatickou regulaci jasu displeje, chybí mi podpora DivX a nemám podsvícené popisky funkčních kláves. Do nevýhod uvedu i baterii o kapacitě 1 500 mAh. Jasně, pokud mě budeš používat střídmě, vydržím i tři dny bez nabití, v opačném případě počítej, že mě budeš muset dobíjet každý den.